top of page
1584692487000.webp

Hizmetlerimiz

Müşterilerimiz bizimle çalışmaktan zevk alıyor ve tekrar tekrar kapımızı çalıyorlar. Bizimle iletişime geçerek sizin için neler yapabileceğimizi öğrenebilirsiniz.

1558017860000.jpg

Öğrenci
Taşımacılığı

Öğrencilerin okullarına güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz  ve öğrencilerin güvenliğini sağlamak için özel olarak tasarlanmış güvenlik önlemleri uyguluyoruz.

Havaalanı 
Transferi

Havalimanı transferi, seyahat eden kişilerin havalimanından otellerine veya diğer konaklama yerlerine ulaşmalarını sağlayan bir hizmettir.  Yolcuların seyahat stresini azaltmak ve zamanlarını daha iyi planlamalarına yardımcı olmak için oradayız.

Yeni-Mercedes-Benz-Sprinter.jpg

Personel
Taşımacılığı

Personel taşımacılığı, çalışanların işe gitmek için harcadıkları zamanı azaltırken,  işe geç kalmaların önüne geçerek  işyerindeki verimliliklerini  artırıyoruz. Çalışanların işe sağlıklı ve güvenilir bir şekilde sağlayarak ve çalışan memnuniyetini artırıyoruz.

VIP
Hizmeti

Lüks, güvenli, konforlu ve prestijli bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet, müşterilerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmıştır ve müşterilerin konfor ve güvenliği her zaman önceliklidir.

[GetPaidStock.com]-641f1df589a4f.jpg

Filo& Araç 
Kiralama

Araç satın almanın getirdiği yüksek maliyetlerden tasarruf edin! Esneklik, bakım ve onarım masraflarından kurtulma, yeni ve güvenli araçlar ve uzun vadeli kiralama avantajlarımızdan yararlanın

1141-2.jpg

Organizasyon
D2 Belgeli Yolcu Taşımacılığı

Düğünler, konferanslar, seminerler, spor müsabakaları, turistik gezi gibi birçok etkinlikte konforunuzu sağlamak için buradayız.  Katılımcıların etkinlik yerine rahat, güvenli ve zamanında ulaşmalarını sağlıyoruz.

Yolda Konfor ve Güvenin Adresi

Güvenlik

Müşterilerimizin güvenliği bizim önceliğimizdir. Sürücülerimiz lisanslı ve deneyimlidir ve araçlarımız düzenli olarak bakım ve kontrol edilir.

Profesyonellik

Tüm çalışanlarımız, müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunmak için eğitimli ve deneyimlidir. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışırız ve her zaman onların memnuniyetini sağlamaya odaklanırız.

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek, her türlü taleplerini karşılamaya çalışırız. Müşteri memnuniyetini sağlamak için her zaman çaba gösteririz

bottom of page